Saçlarınıza kavuşun ve genç görünün… Saç ekimi için fırsat

AFTERHAIR HAIR TRANSPLANT CENTER

Saçlarınıza kavuşun ve genç görünün… Saç ekimi için fırsat

Teknoloji, uygun saç ekimi fiyatları ve uzman personeli nedeni ile saç ekiminde Türkiye en çok tercih edilen ülke.

Saç dökülmesi genetik yapının dışında artık çevresel ve yaşamsal faktörler ile de bir seyir göstermekte. Kişinin iş veya özel yaşamındaki stres, saç bakımına gösterdiği hassasiyet, şampuan tercihleri saç dökülmesinde sadece erkekler için değil kadınlar için de tetikleyici faktörlerden.

Saç dökülmesinin önüne geçilmesi için elbette bazı doğal ve ilaç tavsiyeleri olsa da genel itibari ile bu desteklerin dökülmeyi geciktirdiği; ancak saç dökülmesini önlemediği kanısı oluşmuştur.

KELLİK KADER Mİ, SAÇ DÖKÜLMESİNİ ÖNLEMENİN YOLLARI VAR MI?

Modern saç ekimi yöntemleri ile artık sadece baş bölgesinde kellik sorunu yaşayanlar değil, saçında, sakalında ya da kaşında dökülmeler olanlar da bu hizmet ile sağlıklı görünümlerine kavuşabiliyor. Gerek kadın, gerekse erkekler kellik sorununa kesin çözüm için artık saç ekimi merkezlerini tercih ediyor. Tabi iyi bir saç ekimi merkezi bulmak da önemli bir nokta.

NEDEN TÜRKİYE ?

Kullanılan teknoloji ve fiyat avantajı nedeni ile Türkiye, saç ekiminde lider ülkeler arasında. Başarılı estetik cerrahlar, modern saç ekimi uzmanları, sağlık turizmi prosedüründeki kolaylıklar ve hesaplı saç ekimi fiyatları, konaklama ve ulaşım desteği gibi nedenler ile Türkiye özellikle Ortadoğu ve Avrupa’da yaşayan insanların ‘saç ekimi’ için tercih ettiği en popüler ülkeler arasında.

AfterHair Saç Ekimi Merkezi Koordinatörü Melis Sonka, saç ekimi sektöründe yeni yöntemlerin ve teknolojilerin geliştiğini belirterek, kliniklerin bu değişime ayak uydurabildikleri müddetçe daha net dönüşler aldıklarını ve daha çok tercih edildiklerini söyledi.

Özellikle yurtdışından da oldukça çok sayıda saç ekimi yaptırmak isteyenleri ağırladıklarını söyleyen Sonka, yabancı ziyaretçilerin saç ekimi hizmeti sonrası özellikle İstanbul’un enfes tarihi dokusunu yaşamak istediklerini; bu noktada da kendilerine konaklama ve rehberlik konusunda destek verdiklerini söyledi.

Avrupa ve özellikle Arap ülkelerinden hastaların www.afterhair.com
üzerinden doldurdukları forumlar ile fotoğraflarını ve bilgilerini kendilerine gönderdiklerini ve kısa sürede detaylı bir bilgi dönüşü ile hastalarını bilgilendirdiklerini söyleyen AfterHair Saç Ekimi Merkezi Koordinatörlerinden Sonka, “Yabancı misafirlerimiz ve Türkiye’deki vatandaşlarımız özellikle hizmet kalitesi ve fiyat avantajı nedeni ile bizleri tercih ediyor. İyi hizmet veren kurumlar, Türkiye’nin yurt dışında bu sektörde olumlu yorumlamasına katkı sağlıyor” dedi.

İYİ BİR SAÇ EKİMİ MERKEZİ NASIL BULUNUR?

Türkiye’de yüzlerce saç ekimi merkezi bulunduğunun altını çizen AfterHair Saç Ekimi Merkezi Koordinatörü Sonka, “Özellikle bunların yoğunlukta olduğu kent İstanbul. İnsanlar saç ekimi merkezi seçerken sadece vaat edilen fiyata değil, ekimin yapılacağı yere ve ekibe de bakmalı. Burası bir bina katı mı, bir klinik mi yoksa hastane mi? Bu operasyonu bir cerrah mı yapıyor yoksa bir uzman ekip mi?. Bunlar gerçekten önemli. Bir hastane ortamında yapılan bir saç ekimi operasyonu ile diğerlerini kıyaslamak gerekirse, biz kesinlikle hastane ortamını tavsiye ederiz. Çok nadiren de olsa hastanın özel durumu itibari ile destek verilmesi gerekebiliyor. Herhangi bir sürprize karşı en güvenli ortam tabi ki hastaneler. Hastanenin ve ekibin saç ekimi tecrübesi de tabi ki kesinlikle sorgulanmalı” dedi.

www.afterhairsacekimi.gen.tr

SAÇ EKİMİNDE FİYAT ?

Saç ekiminde standart bir fiyat tarifesi olmadığını söyleyen ‘AfterHair Saç Ekimi Merkezi’ Koordinatörü Sonka, ‘Çok az fiyata, çok graft’ vaadinin gerçeği yansıtmadığını; belirterek, “Sağlık şakaya gelecek bir konu değildir ve yapılacak olan da bir cerrahi operasyondur. Bu nedenle araştırma yapanlara tavsiyemiz astronomik rakamlar ile farklı algılara kapılmamalarının yanında çok ucuz saç ekim vaatlerine de ihtiyat ile yaklaşmalarıdır. Güvenli ve sağlıklı bir saç ekimi operasyonun bir karşılığı vardır. Güzel bir görünüme sahip olmak için tercih edilen bu operasyonun uzman ellerde yapılması şarttır” diye konuştu.

Sonka, erkek hastalara saç ekimi, sakal  ekimi ve kaş ekimi; kadın hastalara da ağırlıklı olarak kaş ekimi olmak üzere saç ekimi de yaptıklarını söyledi.

AFTER HAIR KLİNİĞİ, Kadıköy’de: www.AfterHair.com

Yorum gönder

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.