Libadiye EMAAR SQUARE’dan The Address Residence İstanbul…

lidabiye-emaar-square-

Libadiye EMAAR SQUARE’dan The Address Residence İstanbul…

Emaar Square projesinin en görkemli binası ‘The Address Residence İstanbul…  Ataşehir Libadiye Caddesi üzerinde yer alan dev proje.

Projenin maliyeti 2,3 milyar dolar

The Address Residence İstanbul’da yer alan Emaar Turizm ve Eğlence Grubu’nun 5 yıldızlı seçkin otel zinciri markası The Address Hotels + Resorts; kalite, prestij ve mükemmeliyete verdiği değeri yansıttığı her yeni projesinde, tüm konuklarını birinci sınıf bir hizmet kalitesiyle karşılıyor.
Otelleri için merkezi ve hayatın içinde lokasyonlar seçen The Address Hotel, 5 yıldızlı bir otelin sunduğu tüm konfor ve hizmetin yanı sıra; çatısı altında bulunan ve farklı zevklere hitap eden yeme-içme, SPA ve fitness seçenekleriyle de konuklarına her detayı düşünülmüş bir konaklama ve yaşam deneyimi sağlıyor.
“Hayatın olduğu yerde” sloganıyla yola çıkan The Address Hotels + Resorts, 5 yıldızlı otel konforunu ve birinci sınıf hizmetlerini, The Address Hotel markasıyla hizmet vereceği rezidanslara da taşıyor. Böylelikle otelin hizmet verdiği rezidansların sakinleri de, 5 yıldızlı bu konforlu hayatı kendi evlerinde yaşayabiliyor.

İŞTE PROJEDEN KARELER

Emaar Square İstanbul Satış Ofisi

Ayazma Cad. No: 78 Çamlıca, Üsküdar 34700 İstanbul

Tel: +90 (216) 547 17 17 Faks: +90 (216) 470 10 81

www.emaarsquare.com.tr

Yorum gönder

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.