Emaar Square Mall (Emaar Meydan Alışveriş Merkezi) nerede, nasıl gidilir?

Libadiye Emaar Square Mall-atasehirGENtr

Emaar Square Mall (Emaar Meydan Alışveriş Merkezi) nerede, nasıl gidilir?

Üsküdar Libadiye Caddesi’nde bulunan Emaar Square Mall‘a (Emaar Meydan Alışveriş Merkezi) nasıl gidilir?

Emaar Meydan Alışveriş Merkezi, Üsküdar ilçesi Ünalan Mahallesi sınırındadır ve Libadiye Caddesi üzerinde Fetih Parkı karşısındadır.

Emaar Square Mall (Emaar Meydan Alışveriş Merkezi) önündeki durağa Beykoz, Üsküdar, Kadıköy, Taksim’den gelmek mümkündür. Kadıköy’den kalkan 14B (Ümraniye’ye gider), 8E (Ümraniye Esenevler’e gider), 15BK (Beykoz’a gider) otobüsleri geçer. Taksim – Bostancı arası çalışan 129T otobüsleri de bu duraktan geçer.

Emaar Square AVM telefon ve adresi:

Adres: Ünalan Mahallesi, Ayazma Cd. No:78, 34700 Üsküdar/İstanbul
Telefon: (0216) 547 17 30

5 yorum

comments user
Nilgün

EMAAR’a bi şekilde gittike ama optimuma göre gerçekten pahalı. Orta gelir grubu için bir gezi alanı, alışveriş değilmiş bunu anladım. heryerde danışman olması güzel yoksa kaybolabilirsiniz.

comments user
Kağan Yildiz

Pahalı bir mekan. Emaar Alışveriş merkezi için Çamlıcaya gidişte tünel açılması tam bir rezalet. Duabilileri zengin etmek için yolu peşkeş çekmek nasıl bir şeydir! Bu caddeyi bitirecek bir proje onu soyliyim.

comments user
Aysu K.

Emaar Avm bulusmak ve zaman gecirmek icin oldukca uygun bir mekan. Emaar Square Mall ‘da amator stand alanlari ile kucuk yatirimcilara yonelik de bir calosma planlarsa gayet guzel olur mesela o meydan buna cok uygun:)

comments user
Selim Bey

Dolu tehlikesi var diye uyardılar, gece aracımızı bırakabilir miyiz diye sorduk “HAYIR” dediler. yemedik otoparkınızı !!!

comments user
Ali Hami Y.

Libadiye caddesine trafikten başka bir katkısı olmayan bir avm. Paraları var diye bu heriflere buranın satılması mide bulandırıcı. Her yer avm doluyken ne gereği vardı buranın açılmasının. Otobandan direkt giriş yapıldı libadiyeye… Tabiki emaar açıldıktan sonra!!! Ondan önce neden yapılmadı. İşte bu ve bu gibi nedenlerden dolayı bu mide bulandıran yapıya tepkiliyim.

Yorum gönder

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.