Biorezonans nedir? Biorezonans ile sigara bırakılır mı?

doktor-sevil-kılıç-biorezonans-merkezi

Biorezonans nedir? Biorezonans ile sigara bırakılır mı?

Birçok hastalığın tedavisinde yeni keşfedilen Biorezonans‘a dair “Biorezonans nedir? Biorezonans ile sigara bırakılır mı?” sorularını araştırdık ve bu yazımızda sizinle paylaşıyoruz.

Biorezonans nedir? Hangi hastalıkların tedavisinde kullanılır?

Biorezonans bir enerji tıbbı yöntemidir. Biyofiziksel bir teknik olduğu için kimyasal ilaçlar kullanılmaz. Elektromanyetik frekanslarla uygulanır. İstanbul’da Dr. Sevil Biorezonans Merkezi‘nden Dr. Sevil Kılıç,  Biorezonans cihazından yayılan elektromanyetik frekansın gücünün bir cep telefonundan yayılanın binde biri kadar olduğunu söyleyerek, “Hiç bir yan etkisi yoktur . Vücudumuza zarar veren elektromanyetik frekanslar cihaz aracılığı ile ters çevrilir ve kişiye gönderilir. Birbirinin tam tersi iki manyetik alan karşılaşınca nötrlesir. Bu şekilde bakterilerin, virüslerin, parazitlerin, ağır metallerin vb. tüm zararlı etmenlerin manyetik bilgisi vücudumuzdan temizlenmiş olur. Ayrıca vücudumuza ait tükürük, idrar gibi sıvılarda bulunan sağlıklı frekanslar da güçlendirilerek kişiye verilir. Böylelikle bağışıklık sistemimiz desteklenmiş olur. Bu da iIaçsız, ağrısız ve kalıcı olarak iyileşme anlamına gelmektedir” dedi.

 İstanbul'da Dr. Sevil Biorezonans Merkezi'nden Dr. Sevil Kılıç
Biorezonans tedavi hangi hastalıklarda kullanılır ?

“Biorezonans, vücuda zararlı yabancı frekansları ortadan kaldırılarak sistemi düzeltir ve bir çok hastalıkta pozitif sonuç verir” diyen Dr. Sevil Kılıç,Düzgün işleyen bir sistemde hastalık oluşmaz ya da oluşan hastalık sistemin üzerindeki stresin ortadan kaldırılması ile geriye döndürülebilir. Biorezonans önce vücut üzerinde nasıl bir baskı olduğunun araştırmasını yapar. Bu baskı ağır metaller, alerjiler, zehirli maddeler, enfeksiyonlar, az bilinen parazitler, bulunamayan mantar enfeksiyonları, çevredeki yoğun elektrik alanlar ya da yaşanılan bölgenin coğrafi özelliklerinin kişide yarattığı etkiler olabilir. Biorezonans tüm bu zarar vermesi muhtemel faktörleri test edebilir. Bünye üzerinde saptanan baskılayıcı – zarar verici maddenin- faktörün frekansı ortadan kaldırılır. Bünyenin içindeki enerji akış yolları temizlenir. Sistemin düzgün işlemesi sağlanır. Bu sayede yeni oluşmakta olan hastalık ortadan kaldırılır ya da başka bir şekilde üstesinden gelinemeyen hastalıkların kendiliğinden ortadan kalktığı görülür. Teknolojinin kullanılmaya başlandığından beri edinilmiş tecrübeler sunucu 400 kadar hastalıkta standart tedavi protokolleri belirlenmiştir” dedi.

Biorezonans ile sigara bırakma tedavisi

Biorezonans tedavi aslında adını önce alerji tedavisindeki başarısı ile duyurdu. Biorezonans ile alerjen maddeye karşı vücutta kalıcı bir duyarsızlaşma oluşturuluyor. Aslında sigarayı bırakma tedavisinde de tam olarak uygulanan budur, yani sigaraya karşı vücudu duyarsızlaştırmadır.

Biorezonans Terapide bağımlılık yapan maddenin çevresine yaydığı frekansların vücuttan silinmesi işlemi uygulanır. İçilen sigaradan alınan frekans, elektronik olarak ters çevrilerek elektromanyetik dalgalar şeklinde vücuda geri verilir. Amaç bağımlılık yapan maddeye karşı vücutta bir temizlenme hali yaratabilmektir. Biorezonans terapide vücuda herhangi bir madde verilmez.

Biorezonans ile yapılan sigara bırakma terapisi bilgisayar kontrollü elektronik bir cihaz sayesinde yapılır. Kullandığınız sigaradan alınan nikotine ait bilgi frekansları, tam tersine çevrilerek elektromanyetik dalgalar şeklinde kişiye tekrar yüklenir. Amaç vücut karşılığını silmektir, ( 1+(-1)=0 gibi ) bu işlem sonrasında etki fizyolojiktir. Yani vücudun nikotin ihtiyacı ortadan kalkar. Terapi sonrası kişinin sigara aklına gelse bile, sigaraya karşı isteği olmaz.

SİGARAYI BIRAKMAYA KARAR VERİN
Biorezonans ile tüm maddelerin elektromanyetik frekans kalıplarını elde etme olanağı vardır. Sigara bırakma seansında, içtiğiniz sigaranın frekans kalıbı elde edilir ve biorezonans ile sigara bırakma terapisinde bu değerler kullanılır. Biorezonans ile sigara bırakma yönteminin uygulanabilmesi için kişinin sigarayı bırakmaya kesin karar vermiş olması gerekir.

ADIM ADIM TEDAVİ

SON SİGARA İÇİLİR
-Teripanin başlangıcı öncesi, kişiden son bir sigara içip, izmarit kısmını cam bir tüp içerisine koyması istenir. -Bicom Biorezonans cihazının giriş kısmına, kişinin içtiği son sigara ile tükürük örneği yerleştirilir. Bu tükürük örneğinden ve sigara izmaritinden, “kişiye özel” nikotin elektromanyetik frekans kalıbı belirlenir.-Tesbit edilen bu frekans kalıbı ters çevrilip 64 kat büyütülerek elektrotlar ve manyetik minder aracılığıyla vücuda geri verilir. Vücuttaki nikotin frekansı, ters frekansıyla karşılaştırılır. Bu işlem ile bünyedeki nikotin frekansı sıfırlanır. Yaklaşık 60 dakika süren seans sırasında uygulanan frekanslar bir çipe yüklenir ve kişinin cildine yapıştırılır. Bir ay süreyle taşıması istenir. Böylece frekans alımı devam eder. -Biorezonans ile sigarayı bırakma tedavisinde genellikle tek seans yeterlidir.

SİGARAYI ARTIK BÜNYENİZ KABUL ETMEYECEK
Biorezonans seansı sonrasında kişinin bünyesi sigarayı yabancı bir madde gibi algılamaya ve sigarayla daha önce hiç tanışmamış gibi davranmaya başlar. Sigaraya karşı bir tokluk ve isteksizlik oluşur. Kişi sigara dumanından rahatsız olmaya başlar. Baş ağrısı, konsantrasyon güçlüğü ve sinirlilik gibi nikotin yoksunluğu belirtileri ortaya çıkmaz. Vücut sigarayı yabancı bir madde olarak algılayacağı için hızla bu maddeden kurtulmaya çalışır.

Yorum gönder

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.