Aliexpress’ten çok kötü plastik kokan güneş gözlüğü

Aliexpress Güneş Gözlüğü

Aliexpress’ten çok kötü plastik kokan güneş gözlüğü

Aliexpress’ten alışveriş yapan ve aldığı güneş gözlüğünün çok kötü koktuğunu belirten bir ziyaretçilerimizin Aliexpress deneyimini paylaşalım.

Türkiye piyasasına göre, kargo dahil oldukça ucuza mal edebileceğiniz plastik güneş gözlüklerinde aşırı rahatsız edici bir plastik kokusuna rastlamanız mümkün.

Kargo dahil 9 dolara alınan güneş gözlükleri ve kılıflarında ağır plastik kokusundan kurtulmak için çeşitli yöntemler geliştirebilirsiniz. Bunlardan ilki suda bekletmek.

Site ziyaretçimiz internette yaptığı araştırmada içine çok az miktarda sirke katılmış su şişesinde güneş gözlüğünü 7 saat beklettiğini ve 7 saatin sonunda gözlüğün belirli alanlarında kopmalar olduğunu söyledi. Kokunun büyük oranda azaldığını söyleyen ziyaretçimiz, gözlüğün de kullanılamaz hale geldiğini belirtti. Satıcı ile yazıştıklarını ve satıcının bunu kabul ettiğini söyleyen ziyaretçimiz, satıcının kendisine yeni bir gözlük göndermeyi kabul ettiğini belirtti.

AliExpress’ten güneşgözlüğü almadan önce satıcının puanlamasını, ürünün yorumlarını ve görsellerini çok iyi inceleyin zira 9 – 10 dolara aldığınız gözlüklerin çerçeveleri gerçekten çok hassas yani kaliteli olmuyor.

Yorum gönder

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.